FINCH:
DOMEK:

Krmítka pro ptáky

Ptáci a lidé žijí na Zemi odedávna vedle sebe. A stejně jako naši předci i my obdivujeme schopnost ptáků létat a těšíme se z ptačího zpěvu.

Ptáci nám navíc pomáhají zbavit se nepříjemných hmyzích škůdců. Různých ptačích druhů však bohužel ve městech i v krajině poslední dobou ubývá. Pojďme vrátit přírodu zpět do lidské blízkosti! Krmítka se mohou stát ozdobou vaší zahrady nebo balkonu a zároveň poskytnout útočiště pro ptactvo v období dlouhých zimních měsíců. Krmítko FINCH je zpracováno v jednoduchém moderním designu a příjemných barevných kombinacích. Další variantou atraktivní zejména pro děti je krmítko DOMEK. Jeho hravé provedení připomíná pohádkovou chaloupku. Obě krmítka pochází z dílny mladých designerů, kterým se podařilo dát jim jiskru i originalitu a zároveň zajistit plnou funkčnost.

Krmítka jsou určená pro volně žijicí ptáky, lze je zavěsit nebo připevnit na zábradlí nebo tyč. Údržba i doplňování krmení jsou velmi snadné. Krmítka doporučuje ČSO - Česká společnost ornitologická.

FINCH:
DOMEK:
Podívejte se na video
Žijte v souladu
s přírodními principy.
Objevte krásu
vlastního pěstování.
Buďte o krok napřed.